Testas moterims ,,Nusistatyk ar tu myli ne per stipriai?“

Psichologė Vitalija Mikutaitienė 

VšĮ "Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras"

 

psichologas kaune

Perskaitykite teiginį ir pasižymėkite, ar sutinkate. 1. Jūs galvojate, kad aukotis santykiuose yra būtina.2. Jūs kilusi iš nepilnos arba disfunkcinės šeimos, (kurioje buvo geriama, smurtaujama) ir buvo nepatenkinti jūsų saugumo, meilės poreikiai. 3. Galvojate, kad meilė be kančios tai netikra meilė.4.Būdama vieniša jaučiatės menkavertė. 5.Dažnai vienus santykius su vyru, greitai keičia kiti santykiai. 6. Dažnai pasirenkate „ne tuos“ vyrus. 7.Santykiuose daugiau duodate, nei gaunate.    8.Jūsų nuomone, žmogus laimingas tik tada, kai myli.     9.Ieškote tokio vyro, kuris jus išgelbėtų ir pakeistų Jūsų gyvenimą.    10. Turite norą kontroliuoti savo partnerį – visą laiką leisti tik su juo.

    11. Kai atsiranda nauja meilė, visas likęs pasaulis nustoja egzistavęs.

    12. Savo partneriui galėčiau atleisti VISKĄ.

    13. Kiti sako, kad jus traukia vyrai, kurie turi problemų.

    14. Su mylimuoju, galėtumėte keliauti, kad ir į pasaulio kraštą.

    15. Renkantis partnerį ir kuriant santykius svarbiausia išgyvenamos emocijos.

    16. Visą gyvenimą ilgiuosi ir ieškau besąlygiškos meilės.

    17. Jūsų netraukia vyrai, kurie yra geri, pastovūs, patikimi, tokie jums atrodo per daug nuobodūs.

    18. Santykiuose svarbiausia aistra ir pavojus.

    19.Neturite didelio rato artimųjų žmonių, kuriems galėtumėte pasipasakoti savo problemas.

    20. Kartais pasimetate ar tai Tikra meilė ar Gailestis.

    21. Man labai svarbu, kad partneris didžiuotųsi ir girtų mane. 

    22. Kartais atrodo, kad be savo VYRO neišgyvenčiau nė dienos. 

    23. Dažnai pagalvoju, kad esu verta geresnio partnerio.

Jei sutinkate su 0-2 teiginiais, gali būti, kad bijote įsileisti jausmus į savo širdį ir kurti sveikus, ilgalaikius ir prasmingus santykius.

Jei sutinkate su daugiau nei 3 mažiau nei 6 teiginiais- Jūsų supratimas apie meilę ir santykius su partneriu paprastai paremti protu, partnerį renkatės remdamasi objektyviais kriterijais. Sugebate kurti abipuse atsakomybę pagrįstus santykius. Jaučiatės pilnaverte, nepriklausomai nuo to ar turite partnerį, ar neturite. Meilė nėra Jūsų savivertės matas. Sugebate save realizuoti įvairiose gyvenimo srityse, ne tik santykiuose su vyrais.

Jei sutinkate su daugiau nei 7 mažiau nei 14 teiginių – Jūs esate rizikoje dėl savo požiūrio į meilę ir santykius su priešinga lytimi. Jūs galite nuolat kentėti mylėdama. Psichoterapinė grupė, moterims, kurios myli per stipriai, Jums būtų naudinga, gerinant požiūrį į save ir mokantis kurti kokybiškus santykius, paremtus abipuse atsakomybe.

Jei sutinkate su daugiau nei 15 teiginių, Jūs mylite per stipriai ir santykiuose esate linkusi pasirinkti vyrus, kurie nėra tinkami ilgalaikiams pastoviems santykiams. Jūs nuolat aukojatės, savo gyvenimo neįsivaizduojate be antros pusės. Jūsų savivertė priklauso tiesiogiai nuo reikalų meilės fronte. Psichoterapinė grupė, moterims, kurios myli per stipriai, Jums būtina!