SEMINARAI ĮSTAIGOMS

SEMINARAI SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS:

Vedant seminarus socialiniams darbuotojams mes bendradarbiaujame su Kolpingo kolegija ir mūsų mokymų programos yra tinkamos darbuotojų kvalifikacijai kelti. siūlome tokias mokymų temas:

Mokymų programas galime pritaikyti prie Jūsų įstaigos specifikos arba paruošti naujas mokymų programas. surinkus 20 ar didesnę žmonių grupę seminarus galime vesti Jūsų įstaigoje Jums patogiu metu.

Seminarų lektorės:

 Gintarė Jurkevičienė. Psichologė-psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė, straipsnių apie vaikų psichologija ir auklėjimą autorė (http://www.delfi.lt/gyvenimas/namai_ir_seima/kada-geris-auklejant-vaikus-virsta-blogiu.d?id=63526060, http://www.tavovaikas.lt/darzelinukas/lavinimas-ir-ugdymas/5-patarimai-kaip-lavinti-vaiko-emocini-intelekta.d?id=63592768).

Vitalija Mikutaitienė. Psichologė-psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė, straipsnių apie psichologiją autorė (http://www.tavovaikas.lt/vaikas/lavinimas-ir-ugdymas/vaikas-bijo-suns-psichologes-patarimai.d?id=64052086, http://www.tavovaikas.lt/darzelinukas/lavinimas-ir-ugdymas/idomusis-testas-koks-tavo-vaiko-temperamentas.d?id=63253906).

DĖL SEMINARŲ ORGANIZAVIMO PRAŠOME KREIPTIS TELEFONU: 8 60170793 ARBA EL. PAŠTU: mpkcentras@gmail.com

SEMINARAI PEDAGOGAMS:

Seminarai ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigomoms

Dėl smulkesnės informacijos skambinkite telefonu: 8 601 14262 arba rašykite el. paštu mpkcentras@gmail.com

Seminarai mokykloms

,,Kaip motyvuoti mokinius neįprastais metodais?“. Seminaro tikslas – supažindinti mokytojus su netradiciniais mokinių motyvavimo būdais, kurie motyvuotų mokinius mokytis, lankyti mokyklą. Remiamasi trumpalaike į sprendimus orientuota terapija, kognityvine elgesio terapija ir neurolingvistiniu programavimu.

Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Mokinių motyvavimas vaizdinėmis priemonėmis“. Seminaro tikslas – peržiūrėti, išanalizuoti vaizdinę medžiagą ir išmokti vaizdinę medžiagą taikyti dirbant su mokinių motyvacija. Motyvavimo technikos sugrupuotos pagal amžiaus grupes. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Darbas su specialiųjų poreikių mokiniais. Psichologiniai aspektai“. Seminaro tikslas – sužinoti, kaip dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais, galima pasitelkti psichologines strategijas, siekiant juos sumotyvuoti, sudrausminti. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Elgesio terapijos technikų taikymas mokykloje“. Seminaro tikslas – susipažinti ir išmokti taikyti elgesio terapijos technikas dirbant su agresyviais, nemotyvuotais, spec. poreikių mokiniais. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Šiuolaikinis mokinių skatinimas ir drausminimas". Seminaro tikslas - susipažinti ir išmokti taikyti efektyvius psichologinius skatinimo ir drausminimo metodus. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Mokinių emocinės ir elgesio problemos. Kaip galima pasitelkti psichologines strategijas?“. Seminaro tikslas - susipažinti su mokinių emocinėmis ir elgesio problemomis, įgyti gebėjimų dirbti su pažeistais mokiniais. Seminaro trukmė 6 ak. val.

 ,,Probleminiai tėvai-probleminiai vaikai. Kaip dirbti?“. Seminaro tikslas – susipažinti su tėvų ir mokinių psichologiniais tipais bei išmokti tinkamų strategijų bendraujant ir dirbant su probleminiais mokiniais ir tėvais. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Darbas su ,,sunkiais“ mokiniais. Ribų nustatymas“. Seminaro tikslas – įgyti gilesnį suvokimą apie asmenybės sutrikimus, jų atsiradimo priežastis ir galimą korekciją mokykloje; praplėsti žinias ir įgyti praktinių įgūdžių kaip nustatyti ribas tokiems mokiniams. Seminaro trukmė 6 ak. val.

 

,,Darbas su gabiais mokiniais". Seminaro tikslas - susipažinti su gabių mokinių psichosocialinėmis ypatybėmis, išmokti taikyti psichologines intervencijas dirbant su gabiais mokiniais. Seminaro trukmė 6 ak. val.

 

,,Emocinės pusiausvyros atstatymas, remiantis neurolingvistinio programavimo technikomis“. Seminaro tikslas – išmėginti ir išmokti naudoti psichologines technikas, kurios padeda atsikratyti neigiamų minčių, emocijų, įveikti traumas ir užsitęsusį stresą. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Darbo ir gyvenimo iššūkių įveikimas, remiantis kognityvine elgesio terapija“. Seminaro tikslas – išmėginti ir išmokti naudoti kognityvines elgesio technikas, kurios padeda įveikti sunkumus darbe ir gyvenime, pagerina efektyvumą. Seminaro trukmė 6 ak. val.

,,Neurolingvistinio programavimo technikų taikymas, gerinant bendravimo įgūdžius bendraujant su tėvais ir vaikais“

Seminaro tikslas - susipažinti ir išmokyti taikyti neurolingvistinio programavimo technikas, gerinant bendravimą su ugdytiniais ir ugdytinių tėvais. Seminaro trukmė - 6 ak.val.

,,Mokinių pyktis ir agresija. Kaip elgtis?“

Seminaro tikslas - supažindinti pedagogus su mokinių agresyvaus elgesio ir pykčio ypatumais, bet pateikti įvairius psichologinius būdus ir metodus, padedančius sustabdyti netinkamą mokinių elgesį bei mažinti agresijos bei pykčio proveržius. Seminaro trukmė -6 ak.val. 

Seminarai pagalbos mokiniui specialistams (psichologams, socialiniams pedagogams, spec.poreikių pedagogams, auklėtojams ir kt.)