Apie mus

Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras yra viešoji įstaiga, įkurta 2011 metais. Mūsų centras yra Kaune, tačiau savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje.

Mes esame profesionali psichologų komanda, kurios darbo tikslas – teikti psichologinę ir socialinę pagalbą bei mokymus, siekiant pagerinti įvairaus amžiaus asmenų gyvenimo kokybę. Psichologija turi būti prieinama ir suprantama kiekvienam žmogui.

Mūsų centro darbo kryptys:

Mes savo darbe remiamės kognityvine elgesio terapija.

Kognityvinė elgesio terapija

Kognityvinė elgesio terapija

KET terminu apibrėžiamos psichoterapinės intervencijos, kurių tikslas keičiant mąstyseną gydyti psichologinius sutrikimus ir mažinti jų simptomus, taip pat pakeisti neadaptyvų elgesį daugiau adaptyviu funkcionalesniu elgesiu. Prieš 15-20 metų prasidėjo trečia KET banga. Šiai dienai tai bene vienintelis ligonių kasų kompensuojamas gydymas daugumoje išsivysčiusių šalių.KET remiasi idėja, kad žmonių emocijos ir poelgiai priklauso nuo to, kaip jie suvokia įvykius. Tai, kaip žmonės jaučiasi, lemia ne pati situacija, o tai, kaip jie tą situaciją interpretuoja. KET tikslas – padėti žmogui įveikti jo emocines problemas, keičiant neigiamas mintis ir elgesį.

Kodėl kognityvinė elgesio terapija:

KET sėkmingai sprendžia dauguma psichologinių sunkumų:

KET tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Sėkmingai sprendžia ir vaikų problemas (drovumą, baimes, netinkamą elgesį, agresyvumą ir kt.).

Kognityvinės elgesio terapijos metu terapeutas ir pacientas dirba kartu, kad suprastų paciento problemas, suvoktų, kaip jos veikia paciento mintis, elgesį, jausmus ir kasdieninę veiklą. Iškeliami bendri tikslai ir suderinamas terapijos planas. Dažniausiai susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę. Klientui neretai būna užduodami namų darbai, kurie padeda greičiau pasiekti efektyvių rezultatų.

Gyvenime yra daug mitų:

Mes norime savo veikla, mokymais paneigti šiuos mitus, ir pasakyti kiekvienam vaikui, paaugliui, jaunuoliui ir kiekvienam žmogui, kad pirmiausia reikia labai gerai pažinti save, atmerktomis akimis žvelgti į pasaulį ir save.