Vaikų psichologas
Vaikų psichologinis konsultavimas:
KONSULTACIJOS KAINA: 60 eurų
Akcija - mokant už 5 konsultacijas iš karto 250 €.
p.s. įsipareigojus lankyti terapiją metus laiko ne mažiau nei du kartus per mėnesį, kainą galima derinti individualiai su psichoterapeutu.
Konsultacijos trukmė: 45-50 min.
Kada rekomenduojama kreiptis į vaikų psichologą:
Kai vaiko elgesys tampa sunkiai suvaldomas, neprognozuojamas;
Kai vaikas turi daug pykčio...;
Kai vaikas patiria sunkumų bendraujant su bendraamžiais ir vyresniais žmonėmis;
Kai staigiai pasikeičia vaiko elgesys, nuotaika;
Dėl šeimos krizių (skyrybos, antro, trečio vaiko gimimas, ėjimas į darželį, mokyklą, gyvenamosios vietos keitimas, mirtis).
Pirmoje vaiko konsultacijoje visada turi dalyvauti vienas iš tėvų. Dar geriau, jei dalyvauja visa šeima. Pirma konsultacija yra skirta rekomendacijų tėvams suteikimui. Jei reikia, kitos konsultacijos vyksta su vaiku.
Mūsų centro psichologai nedaro psichologinio vaikų testavimo ir vertinimo bei nerašo jokių pažymių teismams.
DAUGIAU APIE VAIKŲ PSICHOLOGĄ: https://www.youtube.com/watch?v=JNmcvt-_i4k
Kaip paruošti vaiką konsultacijai su psichologu?
Visiems mums kelia baimę tie dalykai, kurių mes nežinome ar nesame susidūrę, todėl vaikams susitikimas su psichologu taip pat gali atrodyti grėsmingas. Kaip paruošti vaiką pokalbiui su psichologu, kad susitikimas būtų naudingas ir nesukeltų baimės ar pasipriešinimo:
1. Negąsdinkite.
Padrąsinkite vaiką, negąsdinkite, sakydami kad ,,jei neklausysi eisi pas psichologą, o ten tai bus“... Nepateikite apsilankymo pas psichologą kaip bausmės.
2. Sakykite teisybę.
Nemeluokite, paaiškinkite vaikui, kur jis eis ir kas vyks (,,...eisime pas psichologę, su kuria kalbėsime apie mūsų šeimos sunkumus. Psichologė mums padės su tais sunkumais susitvarkyti. Padės įveikti liūdesį ir pan.“).
3. Apie psichologą kalbėkite pozityviai.
Kaip Jūs kalbėsite apie psichologą, taip vaikas jausis konsultacijos metu. Jei kritikuosite psichologą ar rodysite nepasitikėjimą juo, vaikas konsultacijos metu jausis nesaugiai, nenorės bendrauti atvirai, bus nusiteikęs priešiškai.
4. Paskatinkite pagalvoti apie savo sunkumus.
Prieš konsultaciją su psichologu būtų naudinga, jei vaikas pagalvotų apie tai, ką norės psichologui papasakoti, kas jį neramina, dėl ko jam skauda širdelę, ko jis bijo ir pan.
5. Neverskite kalbėti.
Jei vaikas kategoriškai teigia, kad pas psichologą nekalbės, negrasinkite, kad būtinai turės kalbėti. Kas vyks konsultacijos metu bus psichologo ir vaiko atsakomybė.
Registracija telefonais:+370 601 70793, +370 689 96381 arba el. paštu: mpkcentras@gmail.com
Vaikus konsultuoja psichologai: