TESTAS „Ar jūsų meilė pavojuje?“

poros santykiai TESTAS
Šie klausimai padės jums aptikti perspėjančius ženklus, kurie gali parodyti, kad jūsų santykiai pavojuje. Atsakymus į teiginius įvertinkite pagal tai kaip dažnai tie teiginiai jums tinka:

Labai dažnai ---5 taškai;
Dažnai --- 3 taškai;
Retai --- 1 taškas;
Niekada --- 0 taškų.


Atsakinėkite kuo sąžiningiau!

 1. Esate kritiška(-s) savo partnerio atžvilgiu: kritikuojate garsiai arba mintyse.
 2. Jaučiate poreikį ką nors daryti be savo partnerio, trokštate savo erdvės.
 3. Susivokiate žiūrį į kitus priešingo lyties atstovus arba jaučią jiems potraukį.
 4. Vengiate užsiiminėti seksu arba likti vienumoje su savo partneriu; jūs tarytum nerandate tam laiko arba nesate nusiteikę (skauda galvą, esate pavargę ir t.t.)
 5. Negalite atleisti savo partneriui už tai, ką jis yra padaręs jums bendraujant, ir vis dar supykstate arba pasijuntate prislėgta, kai apie tai galvojate.
 6. Dažnai liekate su partneriu namie, nes nei jis, nei jūs neplanuojate eiti drauge į kokį nors renginį.
 7. Jaučiate nostalgiją praeičiai ir prisimenate jūsų bendravimo pradžią kaip laimingiausius laikus arba ankstesnius santykius, kurie teikė daugiau jaudulio.
 8. Daugiausia laiko praleidžiate su draugais arba renginiuose, kuriuose jūsų partneris nedalyvauja.
 9. Nepasakojate savo partneriui, ką jaučiate arba pastebite, nes manote jog jis arba ji nesupras arba nevertins jūsų minčių ar jausmų.
 10. Turite kokių žalingų įpročių, kurie padaro jus nejautriais: girtuokliavimas, narkotikai, raminamieji vaistai, persivalgymas ir t.t.
 11. Jūs arba jūsų partneris nesiima iniciatyvos suplanuoti ar praleisti laiką romantiškai.
 12. Jei turite vaikų, jūs ar jūsų partneris didžiumą judviejų laiko praleidžiate kalbėdami apie vaikus. Būdami su visa šeima, skiriate daugiau dėmesio vaikams nei vienas kitam.
 13. Turite gerą draugą, kuriam pasipasakojate rimtas problemas, apie kuriuos niekada nesikalbate su savo partneriu. Daugeliu atveju jaučiatės artimesni tam žmogui nei savo partneriui ir juntate, kad jis arba ji supranta jus taip, kaip jūsiškis partneris nesupranta.
 14. Jūsų partneriui kalbant, nekreipiate dėmesio į tai, ką jis arba ji sako, ir klausotės tik pusiaugirda.
 15. Vengiate pasilikti su partneriu dviese, dirbdami iki vėlumos, parsinešdami darbo į namus arba priplanuodami tiek darbų, kad atrodo, jog niekada neturėsite laiko vienas kitam.
 16. Nesirūpinate savo išvaizda: turite antsvorio, mažai skiriate dėmesio aprangai, su kuria jūs būtumėte patrauklūs savo partneriui, arba nesirūpinate asmens higiena.
 17. Kritikuojate savo partnerį draugams arba šeimai, skundžiatės judviejų santykiais.
 18. Nepalankiai lyginate savo partnerį su kitais žmonėmis: kiti atrodo patrauklesni, sąmojingesni, jautresni ir t.t.
 19. Nesistengiate sakyti komplimentų bei kitaip reikšti susižavėjimo savo partneriu.
 20. Lovoje arba kitur kuriate seksualines fantazijas apie kitus žmones.

Susumuokite taškus

0-30 taškų:

Jūsų santykiai geri. Norėdami išvengti problemų ateityje, sutelkite dėmesį į tas sritis, dėl kurių gavote daugiausiai taškų.

30-50 taškų:

 Jūsų santykiai perėjo į pirmąją rūpesčių stadiją. Jūs galbūt dar nepastebėjote, tačiau prasiverš didesnės problemos. Susėskite kartu su partneriu ir pasikalbėkite apie tai, kur pastebėjote problemas. Pasistenkite išsiaiškinti ir tapti artimesni.

50-70 taškų:

Dėmesio! Jūsų santykiai pavojuje. Jūs esate pakeliui į mirusius santykius arba išsiskyrimą. Jei norite juos išgelbėti , pasakykite partneriui, kad jums reikia pagalbos. Susiraskite naudingą , rūpestingą psichologą ar lankykite bendravimo seminarus. Jei norite išsaugoti santykius, jums reikia vienas kito pagalbos.

70-100 taškų:

PAVOJUS! Jūsų santykius ištiko krizė, jiems nedelsiant reikia dėmesio! Jūs turite galimybę juos išgelbėti, bet tik jeigu visu kūnu ir visa siela imsitės veiksmų. Kreipkitės pagalbos į psichologą ar porų konsultantą. Veikite nedelsdami. Atsikratykite sąstingio ir pesimizmo. Manykite, kad tai kova už gyvybę, kaip atsitikus avarijai. Tik jūs galite išgelbėti šiuos mirštančius santykius.

Parengta pagal Barbara De Angelis knygą „Tegul meilė tęsiasi amžinai“.