Paslaugos‎ > ‎

Psichologinės konsultacijos

Individualios konsultacijos – jų tikslas pažadinti žmoguje glūdinčius resursus, kurie padėtų susidoroti su esančiomis ir būsimomis problemomis, paverčiant jas gyvenimo iššūkiais.

Psichologas nebus tas stebukladarys, kuris per vieną konsultaciją išspręs visas Jūsų bėdas, bet jis padės Jums pamatyti savo gyvenimą iš kitos perspektyvos, padės Jums atrasti savo vidinius resursus ir padės surasti išeities taškus iš pačių kebliausių situacijų. Be to, individualios psichologo konsultacijos padeda mums tobulėti kaip asmenybėms.

Tik stiprus ir protingas žmogus nebėga nuo savo problemų, o jas aktyviai sprendžia. Konsultacijos vyksta remiantis trumpalaikės į sprendimus orientuotos bei humanistinės terapijos principais.

Konsultacijų metu analizuojamos temos: nerimas, santykiai su artimaisiais, asmeninės krizės, nepasitikėjimas savo jėgomis, pasimetimas renkantis profesiją, priklausomybė nuo rūkymo, kompiuterinių žaidimų, socialinių tinklų ir kt. Visu tuo, kas jus neramina, vargina galite drąsiai dalintis su mūsų Centro psichologais. Jie garantuoja Jūsų anonimiškumą.

Konsultacijos trukmė - 60 min. Kaina: 60 Lt. Akcija - 45 Lt.

Mokiniams ir studentams taikome nuolaidas. Asmenys iki 18 metų turėtų kreiptis su vienu iš tėvų ar globėjų.

Šeimos ar poros konsultacija – buvimas šeimoje ar poroje yra nuolatos trunkantis darbas, kai santykiai pradeda strigti, psichologas gali padėti išjudinti santykius, pagerinti jų kokybę. Gyvenime gali iškilti įvairių situacijų, svarbu sukurti palankią aplinką sau ir savo artimiesiems.

Konsultacijos trukmė – 1,5-2 val.

Kaina – 70 Lt.

Kauno taikomosios dailės mokinius konsultuojame nemokamai.

Comments