Naujienos‎ > ‎

Seminaras "KAIP APSIGINTI NUO ENERGIJOS VAMPYRŲ?"

Energijos vampyrai. Kaip apsiginti?
Kiekviena kultūra visais laikais turėjo istorijų apie kraujasiurbius. Ne veltui jie siurbė būtent kraują, nes tai - gyvybingumo ir energijos simbolis.

Taip pat buvo pastebėta, kad yra žmonių, su kuriais pabendravę, pasijuntame išsekę, sudirgę ar pan. Ir jie buvo palyginti su vampyrais.

Pirmiausia apie energijos vampyrus ėmė kalbėti bioenergetikai, vėliau, šiuo fenomenu susidomejo ir psichologai. Jiems parūpo, ar tikrai tai yra mistika ir neįmanoma paaiškinti psichologijos mokslo terminais?

Ir pamatė, kad tikrai vampyrai minta. Ir ne kažkuo mistišku, o mūsų emocijomis. Jie išprovokuoja auką pajusti tam tikrus jausmus ir nuo to jie pasijunta patenkinti – reikšmingesni, aukštesni už mus, gauna užuojautos, gailesčio ir pan.

Kita vertus, vampyro donoru tampa ne kiekvienas, į manipuliacijas įsiveliame dėl savo asmeninių savybių (empatijos, jautrumo, kartais polinkio įsižeisti, jaustis kaltu ir t.t.) ar įsitikinimų (gal vampyrą gyvenimas mums atsiunčia kaip pamoką?) Gerai tai, kad yra būdų kaip nuo jų apsisaugoti.

Seminare apžvelgsime dažniausiai pasitaikančius manipuliavimo (vampyravimo) būdus. Išmoksite keletą technikų kaip čia ir dabar emociškai „atsijungti“ nuo vampyro, kaip nuo jo apsisaugoti. Padirbėsite su savimi, jei jau esate papuolęs (ar nuolat papuolate) į vampyro nasrus.

Lektorė: psichologė, asmeninio tobulėjimo specialistė Asta Budvytienė
Data:
Rugpjūčio 20 diena, trečiadienis.
Laikas: 17.30 val.
Vieta: Kaunas, viešbutis „Metropolis“
Trukmė: 3,5 val.
Kaina: 50 litų.

Registracija:
tel. 8 674 25549 arba el. p. asta.budvytiene@yahoo.com
 
Asta Budvytiene LRT

Interviu su Asta Budvytiene LRT radijo eteryje apie "energijos vampyrus".