Naujienos‎ > ‎

Paskaitų ciklas moterims „Myliu save – myliu pasaulį“

Lektorė – Asta Budvytienė
Psichologė, asmeninio ir dvasinio tobulėjimo specialistė, sertifikuota NLP bei Socialinės panoramos praktikė, Eneagramos meistrė, Reiki praktikė.

Paskaitų ciklas moterims „Myliu save – myliu pasaulį“

Senovės išminties raštai teigia, kd pagrindinė moters užduotis buvo skleisti meilę, gėrį ir grožį. Tačiau kaip skleisti tai, ko neturi savo viduje?

„Mylėk savo artimą, kaip pats save“ – moko Dievas. Tačiau dažnai mes, moterys taip imame mylėti savo artimuosius, kad pamirštame save. Deja, vėliau tenka skausmingai suprasti, kad artimiesiems tos meilės tiek nereikia arba ją reiškiame ne tokia forma. Arba... tai ne meilė kitiems, o bandymas užpildyti sielos tuštumą.

Kartais moteris tą tuštumą bando „užpildyti“ nesveiku maistu ar alkoholiniais gėrimais. Todėl maistą kemša nejausdamos skonio ar malonumo. Tačiau nuo to nepalengvėja. Dėl nemeilės sau moterys save kaltina, menkina ir kritikuoja, bijo paprašyti didesnio atlygio už savo darbą, jas užklumpa ligos, jos įsivelia į kenksmingus santykius, jaučiasi pasimetusios, piktos, pavargusios.

Todėl, mielos merginos ir moterys, kviečiame į paskaitų - seminarų ciklą Kaune „Myliu save – myliu pasaulį“. Vyks specialisčių (moterų) paskaitos, savęs pažinimo, koučingo pratimai, diskusijos, meditacijos, dailės terapijos, šokio terapijos užsiėmimai, konsultacijos.

Užsiėmimai atneš į gyvenimą daugiau džiaugsmo, emocijų, naujų įžvalgų. Atrasite save ir išmoksite save pamilti, rūpintis ir prižiūrėti save, sakyti „Ne“, imsite labiau pasitikėti savimi ir pasauliu.

Paskaitos bus atviros, kiekviena tema bus skelbiama atskirai.

Pirmoji paskaita, spalio 3 d., – įvadinė paskaita bus būtent apie meilę sau. Kas tai yra meilė sau, kaip to išmokti? Pamatysite, kad meilė sau ir egoizmas – tai du skirtingi dalykai. Mylėdamos save nesielgsite blogai su kitais, nebūsite egoistės. Tačiau taip pat neleisite kitiems Jūsų skriausti ir išnaudoti. Mylėsite kitus, nes pačios būsite pilnos meilės. Dalinsitės su kitais, nes viduje bus pilnatvės jausmas.Antra paskaita - "Atleidimo galia"

Lapkričio 14 d., 18 val.

Atleidimas
Atleidimas – tai dovana SAU.

Didelis ir labai svarbus žingsnis MEILĖS SAU link, yra ATLEISTI sau ir kitiems.

Jei mums nesiseka darbe, versle, vis tenka blogas viršininkas, prastėja sveikata, nesiseka sutarti su gyvenimo partneriu ar vaikais, greičiausiai turime nuoskaudų ar klaidingų įsitkinimų. O jų turime todėl, kad esame kažkam neatleidę arba jaučiatės prieš kažką kalti ir neatsiprašę.

Atleidimas padeda susitvarkyti su dabartinėmis gyvenimo situacijomis, išlaisvina, padeda sveikti.

Atleisti turime visų pirma tėvams. Nesvarbu, gyvi jie ar jau iškeliavę Anapilin. Jie mums daro įtakos tiek, kiek stiprus yra ryšys su jais. Kas yra ta laikanti „bambagyslė“? Tai ne kas kita kaip senos ar naujos nuoskaudos.

Seminare nagrinėsime šias temas:

 • Kas yra atleidimas psichologine prasme?
 • Kodėl taip sunku atleisti?
 • Kodėl verta atleisti? Kaip atleidimas padeda sveikti?Kokį ryšį atleidimas turi su sveikata?
 • Kaip atleidimas susijęs su „traukos dėsniu“?
 • Kokią įtaką nuoskaudos tėvams daro mūsų dabarčiai?
 • Kas yra tikras ir netikras atleidimas?
 • Kodėl svarbu ir kaip atleisti sau?
 • Išmėginsime atleidimo praktikų.


Registruokitės el. p. asta.budvytiene@yahoo.com arba tel. 8-674-25549
Kitos preliminarios temos (pagal poreikį gali keistis):


 • Valgymo malonumo paslaptys (kaip džiaugtis maistu be kaltės jausmo ir kokios psichologinės (ne)valgymo priežastys).
 • Vyrų ir moterų skirtumai ir sėkmingas tarpusavio bendravimas.
 • Kaip įveikti stresą ir pasisemti energijos.
 • Kaip įveikti kasdieninį nerimą.
 • Kaip atleisti sau ir kitiems (ir kodėl svarbu tai padaryti).
 • Slaptos mūsų elgesio priežastys.

Vieta: Kaunas, K.Petrausko g. 26, KTU regioninis mokslo parkas.

Užsiėmimo kaina – 30 litų.

Registruokitės el.p. asta.budvytiene@yahoo.com arba tel. 8-674-25549