E-parduotuvė
Esate vieniša arba nepatenkinta esamais santykiais? Kartais skundžiatės draugėms, jog „Lietuvoje gerų vyrų nėra“? Arba, dar baisiau, „visi vyrai kiaulės“? Kartais ieškote pasiteisinimų: „neturiu vyro, nes esu ....“ ir čia galima sudaryti begalinį sąrašą: negraži, per sena/per jauna, per kvaila/ per daug protinga, per aukštas/žemas išsilavinimas, per mažai/daug uždirbu, stora/per liesa, Lietuvoje vyrų nėra/ gyvenu ne Lietuvoje, o čia normalių vyrų nėra... Tačiau visgi atsiranda moterų, kurios sutinka puikius vyrus. Kuo jos kitokios?

Praktikumo metu sužinosite:
Kodėl vis dar neturite savo svajonių vyro?
Kaip „paruošti vietą“ tinkamam vyrui šalia savęs?
Kur ieškoti tinkamo vyro?
Ar reikia vyrą „medžioti“?
Koks moters elgesys atbaido tinkamus vyrus?
Kokios dažniausios priežastys, trukdančios susirasti vyrą?
Kaip tapti moterimi, tinkančia savo svajonių vyrui?
Kokias vidines sielos žaizdas turite išsigydyti, kad su vyru jaustumėtės gerai?
Kokios Jūsų vidinės kliūtys neleidžia kurti gražių santykių? Ir kaip jas įveikti (daug su tuo dirbsime praktiškai)?
Kokie būna vyrų ir moterų tipai, jų privalumai ir galimi trūkumai?
Kai jau sutiksite TĄ NUOSTABŲJĮ, ar manote, kad jūsų „darbas“ jau atliktas???

Kam šie audioseminarai tinka?
Vienišoms moteris (netekėjusioms ar išsiskyrusioms);
Nuolat pritraukiančioms „ne tuos“ vyrus;
Moterims, nuo kurių vyrai greit pabėga;
Nepatenkintoms savo santykiais ir norinčioms juos pataisyti;
Nepatenkintoms savo santykiais ir svajojančioms apie skyrybas.
Nežinančioms, ko galima norėti iš SAVO vyro?
Norinčioms sužinoti kaip aiškiai išsakyti SAVAM žmogui savo norus, kad jie būtų išpildyti!

Kam netinka toms, kurios:
- nepasiruošusios keistis;
- norinčios sužinoti „kažką naujo“ ir nieko nedaryti;
- ir taip žino ką daryti, bet padirbės su savimi vėliau, nes dabar neturi laiko;
- norinčioms priežasčių ieškoti tik išorėje;
- su jomis viskas gerai, tik joms kažkodėl nesiseka;
- turinčioms tvirtą įsitikinimą „aš tokia esu ir man neįmanoma/nenoriu keistis“.

Audioseminarų temos:
1. Kokio vyro noriu? Kodėl aš jo dar neturiu?
2. Tobulų nebūna, yra tik tinkami. Kokie būna vyrai ir moterys? Asmenybių tipai, jų privalumai ir trūkumai. Idealios poros. Ar tokios egzistuoja?
3. Kaip tapti moterimi, tinkančia svajonių vyrui? Kokias vidines kliūtis turiu įveikti? Kaip paruošti erdvę geram SAVAM vyrui?
4. Mano „paveldėtos“ problemos. Santykiai su tėvais ir jų tarpusavio santykiai. Kaip tai atsiliepia mano gyvenime?
5. Kur ieškoti tinkamo SAVO vyro šeimyniniam gyvenimui? Ar reikia vyrus ,,medžioti“ ar geriau ramiai laukti, jei bus lemta pats susiras. Kokie įsitikinimai veda į niekur?
6. Kaip atpažinti ar tai tinkamas vyras? Kieno geriau klausytis renkantis SAVO vyrą? Proto ar širdies? Kokie išbandymai reikalingi, kad nepabėgtų SAVAS žmogus.
7. Kaip išlaikyti SAVO žmogų šalia? Koks elgesys tinkamas sprendžiant, kylančias problemas. Kaip išlaikyti romantiką ir aistrą? Ką daryti, kad būtų žiūrima ta pačia kryptimi?
8. Kaip tapti vienintele ir nepakartojama MOTERIMI SAVAM vyrui? Esminės klaidos, dėl kurių įvyksta skyrybos. Ištikimybės svarba santykiuose. O kada visgi yra geriau padėti tašką santykiuose, nei juos tęsti?


Seminaro lektorės:
Psichologės, turinčios skirtingas patirtis, tačiau atradusios SAVO vyrus. Ar mums „tiesiog pasisekė“? Nebūtinai. Šeimose mes taip pat susiduriame su sunkumais, pastebime savo ribotumą, tobuliname save ir savo santykius. Puikiai žinome, kad santykiai nėra tas dalykas, kuris tiesiog atsitinka ir tęsiasi iki gyvenimo galo. Mums dažnai tenka konsultuoti moteris, norinčias rasti tinkamą vyrą, taip pat poras ar šeimas. Pastebėjome, kad nors žmonės yra skirtingi, jų problemos – panašios. Taip ir gimė šis audioseminarų ciklas.

Asta Petrauskienė. Psichologė, NLP praktikė, Eneagramos meistrė. Domisi minčių ir žodžio įtaka gyvenime, pasąmonės galia. Šeimyninę laimę sukūrusi iš antro karto. Pirmoje santuokoje padariusi daug klaidų, daug dalykų nežinojusi, nesupratusi, galvoje turėjusi daugybę „voratinklių“ (klaidingų bei ribojančių įsitikinimų). Šiame saviugdos kelyje išbandžiusi tiek feministinį, į vyrus iš aukšto žiūrintį bei daug reikalaujantį požiūrį, tiek kraštutinai „vyriškai vediškąjį“, kuriame akcentuojamas moters nuolankumas, paklusnumas, pataikavimas, nepastovėjimas už save ir nieko iš vyro nereikalavimas. Supratau ir patyriau, kad tiesa slypi kažkur per vidurį.


Gintarė Jurkevičienė. Psichologė – psichoterapeutė. Su savo vyru susipažinusi gana anksti, vos 19 metų. Ištekėjusi už pirmosios meilės. Per tą laiką išsilaisvinusi iš jaunatviško maksimalizmo, ilgainiui supratusi, kad „teisi“ nebūtinai reiškia „laiminga“, kad tobulinti pirmiausia reikia ne vyrą, o save, augti kartu santykiuose, pereinant visas krizes ir iššūkius, ieškoti galimybių, kaip laviruoti tarp savo interesų ir šeimos poreikių.
Vitalija Mikutaitienė. Psichologė – psichoterapeutė. Ištekėjusi tradiciškai „teisingame“ amžiuje, būdama 26 metų ir pasirinkusi antrąją pusę 4 metais vyresnį vyrą. Kas yra labai netoli mokslininkų laikomo idealiausio poros amžiaus skirtumo – 4 metai 4 mėnesiai. Pasirinkimą nulėmė sutapusi pagrindinė vertybė – šeima, panašus požiūris į gyvenimą ir žinoma meilė. Santuokos kelyje būta visko, tačiau išmokta, kad vis tik dėl gerų santykių reikia stengtis abiems ir, svarbiausia, kalbėtis ta pačia kalba apie tuos pačius dalykus. Labiausiai tikinti teorija, jei laiminga moteris, tai laiminga visa šeima. O kad moteris būtų laiminga, jai negalima turėti puikybės nuodėmės – visus namų ruošos darbus ir visą vaikų auklėjimą užsikrauti sau.


Vieno įrašo trukmė – 1,5 val., įrašus gausite kiekvieną trečiadienį, taip pat bus testai, praktinės užduotys, namų darbai. Per tas aštuonias savaites atsakysime į jūsų užduotus klausimus, ir, gavusios klausiančios moters sutikimą, pasidalinsime su visomis dalyvėmis (juk panašių klausimų gali kilti visoms).

Audio seminarų kaina:

Viso 8 paskaitų paketo kaina 120 eurų.

Vieno įrašo kaina 20 eurų.


Pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnelių. Padarykite pirmąjį jau dabar!

 

Užsisakyti audio įrašus galite šiuo elektroniniu paštu:  mpkcentras@gmail.com


7 audioseminarų ciklas moterims, kurios nori mylėti SAVE labiau

Septynių savaičių programa, kuri padės kiekvienai moteriai labiau mylėti save. Tam, kad gyvenimas nebūtų tik pareigų vykdymas, kad meilė vyrui, vaikams ar tėvams ne žeistų, o teiktų palaimą...

Kai dėl įvairių priežasčių (žemos savivertės, klaidingų įsitikinimų) nebejaučiame ar nenorime skirti meilės sau, jos nenormaliai daug skiriame kitiems. Tačiau aplinkiniai jos nenori priimti arba nevertina. Tada jaučiamės pavargę, kaltos, prievartaujančios save. Todėl, kad tai – nėra tikra meilė, tai – bėgimas nuo savęs... Baimė būti vienai, nejautimas, kad esu verta daugiau, negu turiu dabar...

Kviečiame moteris, kurios myli per stipriai, skirti bent truputį laiko savo vidiniam pasauliui, padedant profesionalioms patyrusioms psichologėms.

Mokysimės paleisti nuoskaudas, įveikti gilias baimes, suprasti ko iš tiesų norime, įgyti didesnio pasitikėjimo savimi, nustatyti ribas, keisti savo požiūrį, padedantį ugdyti vidinę stiprybę. Visoms, norinčioms pakeisti santykius.


Prieš kiekvieną audioseminarą lauksime Jūsų laiškų e.paštu, į kuriuos būtinai atsakysime seminaro metu arba asmeniškai. Atliksime daug praktinių užduočių audioseminaro metu ir gausite namų darbų, kuriuos galėsite atlikti arba neatlikti. Tačiau nepamirškite, kad tik reali praktika yra kelias į tikrus pokyčius!


Seminarų temos:

1. Mano patirtis – kodėl aš čia? Kokie „ŽENKLAI“ sako, kad gyvenime daug kančios dėl per mažai meilės sau?
2. Skausmingų santykių - NAUDA? Kokie mano įsitikinimai palaiko save baudžiantį elgesį? (Pvz.: gyvenu su manęs nemylinčiu ir nevertinančiu žmogumi, dirbu nekenčiamą darbą, viską darau, kad aplinkiniai būtų laimingi).
3. Mano NAUJAS gyvenimas. Kokio noriu santykio su savimi ir su aplinkiniais?
4. Mano BRANDUS santykis su savimi. Kam reikia atleisti ir kokias baimes reikia įveikti? .
5. KOKYBIŠKI santykiai su aplinkiniais. Kaip nustatyti ribas artimiesiems (vyrui, tėvams, vaikams, darbdaviui) ir kaip išlaikyti pastovias ribas?
6. Mano STIPRYBĖS. Kaip atrasti pusiausvyrą tarp bejėgiškumo ir galios jausmo? Kaip pasitikėti savimi?
7. Aš MYLIU save. Kokių pokyčių pasiekiau savo gyvenime per 7 savaites? Ką toliau reikėtų tęsti ir ką dar reikėtų padaryti?


Audioseminarus veda:

Asta Budvytienė – psichologė, sertifikuota neurolingvistinio programavimo praktikė, eneagramos meistrė;

Gintarė Jurkevičienė - psichologė-psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė.

Vitalija Mikutaitienė - psichologė-psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė;

Mokymų programos kaina 90 eurų.

Mokymus galite užsisakyti el.paštu mpkcentras@gmail.com ir 7 savaites gausite po naują įrašą ir praktines užduotis.Seminaras „Tapk savo gyvenimo Šeimininke“


Savo gyvenimo Šeimininkė nesiskundžia savo gyvenimu – ji jį gyvena. Džiaugiasi savo ir kitų žmonių sėkme, didele ir maža. Problemas sprendžia, o ne dejuoja. Ji nešoka pagal kitų užsakytą muziką ir nereikalauja, kad kiti šoktų pagal jos. Ji rūpinasi kitais, taip pat priima pagalbą iš kitų, tačiau visur jaučia ribas. Supranta, kas pasaulis jai nieko neskolingas ir ji neskolinga niekam.

Ji neturi per daug lūkesčių, todėl jos gyvenime, nepaisant nesėkmių ir nelaimių, nėra vietos kančiai. Ji keičia tai, kas jos valioje ir susitaiko su tuo, kas nepakeičiama. Ir, žinoma, geba atskirti viena nuo kito. Ji suvokia, kad pasaulis jai neskolingas, kaip ir ji – pasauliui. Prisiima atsakomybę tik už savo gyvenimą!

Seminare sužinosite:
- Iš kur kyla noras gyventi pagal kitų lūkesčius? „Geros mergaitės“ sindromas.
- Kodėl taip norisi rūpintis kitų reikalais? „Geros mamytės“ sindromas.
- Kaip nepasiduoti nerimui ir kaltės jausmui.
- Kur yra jūsų galios ribos.
- Kokie jūsų įsitikinimai, nuostatos kuria gyvenime, o kurie griauna.
- Kaip įveikti griaunančius įsitikinimus.
- Kaip pasąmonės lygiu tvarkyti savo vidinę erdvę.
Taip pat:
- Patirsite kaip veikia praktikos.
- Pajusite save ir savo pasirinkimus.
- Nustosite elgtis tik iš pareigos ar baimės.
- Nebeteisinsite kitų žmonių netinkamo elgesio su jumis.
- Jūs nesužinosite kaip pakeisti pasaulį, bet išmoksite pakeisti savo požiūrį į stresines situacijas.
Seminaro vedėjos– trys psichologės, žinias ir įgūdžius taikančios gyvenime. Kaip pačios juokaujame, viena priežasčių, kodėl žmonės renkasi šią specialybę, yra ta, kad norėjome gyventi svetimus gyvenimus ir kištis į ne savo reikalus. Pradėjusios dirbti pajutome, kad tai labai kenkia sveikatai ir laimei. Ir tada prasidėjo klausimai – o kaip nuo to atsiriboti ir neišprotėti? Kaip klientų problemas be kaltės palikti darbe, o šeimos – namuose? Daugybėje knygų, seminarų, kursų, praktikų ieškojome, rinkome ir praktikoje „ant savęs“ taikėme atsakymus, kuriuos norime pasidalinti su kitomis moterimis.

Seminaro dalys:

Paskaita „Ką reiškia gyventi savo gyvenimą?“ – veda Gintarė Jurkevičienė. Psichologė – psichoterapeutė.

Praktika „Klausimai, keičiantys gyvenimą“ – veda Asta Budvytienė. Psichologė, NLP praktikė, Eneagramos meistrė. Domisi minčių bei žodžio įtaka gyvenimui ir savijautai, nerimo valdymu.

Meditacija - skirta pasąmonės lygyje pajusti save, susiderinti ir pajusti vidinę ramybę. Veda Vitalija Mikutaitienė, psichologė – psichoterapeutė.


Seminaro įrašo trukmė 2 valandos.
Kaina 20 eurų.
Įrašą galite užsisakyti el.paštu: mpkcentras@gmail.com


Comments