Apie mus‎ > ‎

Atlikti darbai

Patyriminė stovykla moterims "Myliu save - myliu pasaulį" 2016 liepa

Norime pasidžiaugti, kad mūsų Centras laimėjo projektą "Jaunimui palankių paslaugų modelio diegimas Jonavos savivaldybėje" ir prisidės prie paslaugų jaunimui teikimo gerinimo: 

http://www.jonavavsb.lt/


Konsultavimo pradžiamokslio mokymai gegužės 5-6 dienomis, Vilnius


2016 sausio 7 d. Akimirkos iš vestų mokymų:

2015 liepos 24-26 d. Patyriminė stovykla moterims "Myliu save - myliu pasaulį"
2015 liepa:

Mūsų Centro psichologės Asta Budvytienė ir Vitalija Mikutaitienė LRT  laidoje "Čia ir dabar" apie jaurtumą ir jautruolius: http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1011829315

2015 liepa: 

Straipsnis žurnale "Prie kavos"

2015 birželis:

Dalis mūsų darbų:


2015 balandžio mėnuo - atsiliepimas apie tėvelių mokymų 7 grupę. 

Tėvelių mokymai visada būna ypatingi najomis patirtimis, įdomiais žmonėmis ir jų istorijomis. Didžiulis džiaugsmas, kad jau esame suorganizavę septynias tėvelių mokyklas. Tikimės, kad jų bus ir daugiau.

Mamos atsiliepmas, po mokymų:
Ačiū už puikius mokymus tevams apie vaikų auklėjimą. Mokymai tikrai turėjo didelę vertę. Dabar tik menas sukauptas žinias laiku pritaikyti :) Sėkmės Jums tolimesniuose Jūsų darbuose, įkvėpimo, naujumo, daug aktualių projektų! Iki kitų susitikimų!

2015 balandžio mėnuo


Mūsų Centro pagrindinis tikslas yra priartinti psichologiją prie žmonių, padaryti ją suprantama, prieinama visiems. Norime, kad žmogus, kuris lankosi pas psichologą būtų nelaikomas "durniumi", o stipriu, tobulėti norinčiu žmogumi. Juk problemų sprendimas, išeities ieškojimas iš dudėtingų situacijų yra stipraus žmogaus bruožas. 

2013 m. vesti seminarai

psichologas kaune
Kaune psichologas

2013 metų gruodžio mėnesį                

Įgyvendinant vaikų socializacijos projektą Panevėžio mieste, vesti dailės terapijos užsiėmimai:

 • Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos 1-2 klasės gimnazistams;
 • Panevėžio Aušros pagrindinės mokyklos 3-4 klasės mokiniams;
 • Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose 7-15 metų vaikams;

Iš viso dalyvavo 200 vaikų. Užsiėmimus vedė psichologės: Vitalija Mikutaitienė, Gintarė Jurkevičienė ir Vaida Puižytė . Joms talkino Kauno taikomosios dailės mokyklos mokiniai: Asta, Linas ir Rugilė.

 kaune psichologas 
Kaune psichologas

2013 m. spalio - gruodžio mėnesiais

"Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras" vykdė projektą "Savižudybių prevencija remiantis dailės terapija". Projekte dalyvavo šios mokyklos Panevėžio rajone:

 • Paliūniškio pagrindinė mokykla;
 • Linkaučių pagrindinė mokykla;
 • Žibartonių pagrindinė mokykla;
 • Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija.
 Mokyklose lankėsi psichologės: Gintarė Jurkevičienė, Vitalija Mikutaitienė ir Vaida Puižytė; bei Kauno taikomosios dailės mokiniai: Linas Gedminas, Justina Dovydaitytė.  Mokiniams buvo vesti užsiėmimai apie savivertės stiprinimą, mokiniai piešė planus, ką galima daryti, kai labai sunku ir liūdna. Taip pat mokiniai dalyvavo nuostatų apie savižudybes tyrime. 
Projektą finansavo Panevėžio rajono savivaldybės  Visuomenės sveikatos biuras.

 
kaune psichologas
 
kaune psichologas
 
kaune psichologas

2013 metų rugsėjį

"Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras" vykdė projektą "Psichoaktyvių medžiagų prevencija remiantis NLP". Pojekte dalyvavo šios mokyklos Panevėžio rajone:

 • Paliūniškio pagrindinė mokykla;
 • Linkaučių pagrindinė mokykla;
 • Žibartonių pagrindinė mokykla ;
 • Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija.
 Mokyklose lankėsi psichologės Gintarė Jurkevičienė, Vitalija Mikutaitienė ir Vaida Puižytė, kurios vedė užsiėmimus mokiniams apie savivertės stiprinimą, paslėptas reklamas, rūkymo ir alkoholio daromą žalą, atsisakymo būdus. Taip pat mokiniai dalyvavo nuostatų apie psichotropines medžiagas tyrime. 
Projektą finansavo Panevėžio rajono savivaldybės  Visuomenės sveikatos biuras.

 
kaune psichologas
 
kaune psichologas
 
kaune psichologas

2012 metų rugsėjo 18 d.                 

Įgyvendinant vaikų socializacijosprojektą Panevėžio mieste, vesti dailės terapijos užsiėmimai:

 • Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos 1-2 klasės gimnazistams;
 • Panevėžio Aušros pagrindinės mokyklos 6-7 klasės mokiniams;
 • Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose 7-15 metų vaikams;
 • Panevėžio socialinių paslaugų centre 5-16 metų vaikams.


Iš viso dalyvavo 360 vaikų. Užsiėmimus vedė psichologės: Vitalija Mikutaitienė, Gintarė Jurkevičienė ir Diana Kvakšytė. Joms talkino Kauno taikomosios dailės mokyklos studentės: Gaila, Vita, Jurga ir Odeta.

2012 metų kovo – birželio mėnesiais atlikti Centro darbai

Seminarai ikimokyklinio, priešmokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose vesti: Kaune (20 seminarų), Panevėžyje (8 seminarai), Šiauliuose (7 seminarai), Skuode (1 seminaras), Šilutėje (2 seminarai), Telšiuose (1 seminaras), Radviliškyje (2 seminarai), Ringauduose (2 seminarai), Jonavoje (1 seminaras), Alytuje (4 seminarai), Ariogaloje (1 seminaras), Palangoje (1 seminaras), Kretingoje (2 seminarai), Klaipėdoje (6 seminarai), Kėdainiuose (1 seminaras), Kaišiadoryse (1 seminaras), Babtuose (1 seminaras), Marijampolėje (2 seminarai), Plungėje (4 seminarai), Tauragėje (1 seminaras), Rietave (1 seminaras). Iš viso: 69 seminarai.

Bendradarbiajama su: Klaipėdos pedagogų švietimo centru, Klaipėdos rajono švietimo centru; Kretingos rajono pedagogų švietimo centru, Palangos švietimo pagalbos tarnyba, Panevėžio rajono pedagogų švietimo centru.

Mikroklimato tyrimai atlikti: Kauno Taikomosios dailės mokykloje, Panevėžio rajono Dembavos progimnazijoje.

Grupinė terapija: įvyko 2 grupinės terapijos ,,Atrask save“ sesijos.

Vykdomi projektai: Panevėžio mieste bus vykdomas vaikų socializacijos projektas Panevėžio Bandzos vaikų globos namuose, Panevėžio laikinuosiuose globos namuose, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje, Panevėžio Aušros pagrindinėje mokykloje.