2 procentai

Skirkite 2% savo pajamų mokesčio VšĮ „Mokymų ir psichologinio konsultavimo centrui“! Taip jūs padėsite užtikrinti, kad psichologo paslaugos būtų prieinamos kuo didesniam žmonių ratui. Mes sieksime, kad kiekviename Lietuvos miestelyje ar kaime mažose ugdymo įstaigose vaikai gautų jiems reikalingą psichologinę pagalbą ir paramą. Šiuo metu psichologo etatas gali būti, jei mokykloje mokosi 300 ir daugiau mokinių, o Lietuvoje veikia ne viena mokykla ar darželis, nesurenkantis tokio skaičiaus mokinių. Tačiau tai nereiškia, kad šiems mokiniams, auklėtiniams, mokytojams, auklėtojoms, administracijai nereikalinga psichologo pagalba. Jūsų pinigai bus panaudoti psichologiniams mokymams ir konsultavimui tose ugdymo įstaigose, kurios neturi psichologo.


Mes prašome Jūsų 2% sumokėto pajamų mokesčio, juk tai jums nieko nekainuoja.

Kaip pildyti formą?

Užpildykite reikiamą naująją formą: FR0512 v.2(rasite atsisiųsti) . Deklaracija pildykite tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, nepildomas eilutes palikite visai tuščias.

 


 Apačioje – pasirašome.

Kaip tai atlikti ne elektroniniu būdu?

Specialios formos prašymo blankai (forma FR0512) nemokamai išduodami visuose Mokesčių inspekcijos skyriuose, juos galima atsisiųsti iš FR0512 ir užpildyti kompiuteriu, po to atspausdinti ir pasirašyti, arba atsispausdinus tuščią formą užpildyti ją ranka.

Jei užpildytą ir pasirašytą formą FR0512 siųsite į savo Mokesčių inspekciją paštu, įdėkite ją į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant voko klijuojamos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo.

Jei užpildytą formą FR0512 pristatysite tiesiai į Mokesčių inspekciją, voko nereikia, ją įmeskite į specialiai paruoštas dėžes – eilėje laukti tikrai nereikės.

Kaip pasinaudoti elektronine forma?

Jeigu turite elektroninės bankininkystės sutartį, galite pasirinkti elektroninį deklaravimą per savo internetinį banką. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir visais pagrindiniais asmens duomenimis. Failas pildomas su programa ABBYY eFormFiller, kurią galima parsisiųsti iš VMI svetainės, skirtos elektroniniam deklaravimui http://deklaravimas.vmi.lt/.

Jei turite sudarę su VMI elektroninio deklaravimo sutartį, formą FR0512 v.2 galite pildyti tiesiogiai.